Informace pro rodiče

24.03.2016 21:43

Zdravíme všechny rodiče mladých hasičů.

Chtěli bychom Vás informovat, že 2.4.2016 se chceme s mladými hasiči zúčastnit soutěže požárnické všestrannosti "O štípského beránka" ve Stípě. Tento pátek 25.3. nebude kroužek mladých hasičů. Příští pátek 1.4. je už ale den před soutěží, tak prosím, aby se děti dostavily v maximálním počtu, abychom je už rozdělili do družstev na sobotní soutěž. Pokud by někdo z dětí nemohl jet, prosím, dejte nám to včas vědět.

Další plánovaná soutěž je pak 7.5.2016. Je to okrsková soutěž s disciplínami požární útok a štafeta. Soutěž se bude konat ve Velíkové. Bližší informace ještě včas upřesníme.

Dále bychom chtěli poprosit, aby děti příště donesly 100,- Kč členský příspěvek na letošní rok.  Děkujeme.

Přejeme hezké Velikonoce.