Provodovská steeplechase 2014

29.06.2014 16:51

O víkendu 27.-29.6 jsme s dětmi a rodiči stanovali na ranči v Provodově. Na programu byly "koňské" dostihy. kterých se zúčastnili vynikající žokejové se svými koňmi. V sobotu byla příprava koní a dva dostihy - parkurové skákání a rodeo. Večer žokejové a trenéři stihli ještě sehrát (ne)přáteský zápas v plážovém fotbale. V neděli se jel hlavní překážkový dostih. Překvapivě nebylo vítězů ani poražených a pochvalu mají všichni jezdci, kteří se dostihů zúčastnili.  Děkuji všem, kteří se podíleli na přípravách a organizaci celé víkendové akce a doufám, že se to hlavně dětem, ale i dospělým líbilo.

Jak to ve skutečnosti vypadalo se můžete podívat v této fotogalerii. (něco ještě přidáme, jak budeme mít fotky od ostatních paparazzi).

Další fotky i z hlavního nedělního závodu jsou ZDE