Soutěž O pohár štípského beránka 2017

01.04.2017 01:58

I letošní soutěže se zúčastnili naši mladí hasiči v kategoriích mladší i starší žáci. Na soutěži se zhodnotila příprava a zejména mladší žáci vybojovali skvělé umístění. Motivací byla i slíbená pizza, když nebudou mít žádné trestné body, kromě vzduchovky (protože bez trestných bodů nenastřílí ani Kateřina Emmons). Motivace byla tak velká, že opravdu dokončili disciplíny bez trestných bodů a umístili se na krásném 7. místě z 38 soutěžních družstev. Teď už stačí jenom zrychlit běh a příště to může být i na medaili. V kategorii starších se naši borci umístili na 20. místě z 27 družstev (konečné umístění po odečtení neoprávněných trestných bodů - ve výsledkové listině ještě nebylo opraveno). Po vyhlášení výsledků jsme soutěž zakončili sladkou tečkou (zmrzlinou) v cukrárně U Staňků. V pátek v kroužku MH dostaly děti slíbenou pizzu (i starší, ikdyž to neměli bez trestných bodů).

Zvláštní poděkování patří Otto Gesterovi, který měl startovat s mladšími dětmi, ale vzhledem k jeho věku by se už museli zařadit do kategorie starších. Když přišla po nemoci Ema, nakonec se účasti Otto vzdal a pustil Emu na start aby děti mohly absolvovat soutěž ve své mladší kategorii. Díky za účast a podporu svých kamarádů.

Složení soutěžních družstev:

mladší žáci: Štěpán Machů, Veronika Štáková, František Valerián, Lucie Kučerová, Ema Navrátilová (podpora Otto Gester)

starší žáci: Vendula Štáková, Antonín Ponížil, Václav Navrátil, David Staněk, Tomáš Kučera