Upřesnění víkendovky

03.06.2019 21:42

Vážení přátelé a rodiče ml. hasičů.

Blíží se víkend, který se chystáme strávit s vašimi dětmi na zbrojnici. Ještě jednou upřesňuji, že se jedná o 7.6. - 9.6.

V pátek začínáme od 17:00 hod. kroužkem ml. hasičů,  předpokládaný rozchod v neděli kolem 11:00hod. na oběd domů.

Co si mají vzít děti s sebou?

spacák, karimatku nebo nafukovací lehátko, pyžamo, toaletní potřeby - kartáček, zubní pasta, ručník, plavky, spodní prádlo, oblečení dle počasí na 3 dny. Dále opalovací krém, repelent, pláštěnku, pevnější obuv do přírody. Průkazku zdravotní pojišťovny, průkazku na MHD. Pokud někdo potřebuje, tak vzít léky a nahlásit nám to.

Samozřejmě vzít hasičské tričko, vak a láhev na pití.

Mobily si děti můžou vzít, ale počítejte s tím, že budou většinou nedostupní, mimo povolených odpočinkových časů.

Jídlo a dostatek pití bude zajištěno.

Případné dotazy můžete směřovat na náš mail, nebo na tel.: 604 227 231 - Zdeněk Šták

Těšíme se na děti a super víkend.