Víkendový pobyt na Provodově

23.06.2013 17:00

V termínu 21.6.-23.6. se organizuje výlet s dětmi na ranč v  Provodově. Doprava vlastní, ubytování pod stanem, jídlo částečně vlastní, částečně zajištěno, program bude upřesněn.

Předpokládaný příjezd na ranč je v pátek kolem 17-18hod. dle možností každého. Postavíme stany a posedíme u táboráku. V sobotu výlet na hrad Světlov, přírodní útvar Čertův kámen, poutní místo Maleniska (možnost změny po dohodě u táboráku v pátek). Na výlet s námi půjdou i koníci a pejsci. Odpoledne možnost projížďky na konících, ukázka výcviku pejsků, lukostřelba, vaření kotlíkového guláše. V neděli po snídani (během dopoledne) balení stanů a návrat domů.

 

Výlet proběhl na výbornou. Počasí i přes hrozby meteorologů vydrželo celý víkend a my jsme mohli v suchu posedět u ohně, absolvovat sobotní výlet, děti si zajezdili na konících, zastříleli z luku a brouzdali se místním potokem. Jak to tam vypadalo, je možné shlédnout ve fotogalerii nebo zde.