Víkendový pobyt na zbrojnici 15.-17.6.2018

13.06.2018 17:55

Vážení přátelé a rodiče ml. hasičů.

Děti Vám už určitě sdělily, že se chystáme strávit víkend na zbrojnici s aktivitami spojenými (nejen) s hasičskou tematikou.

Pro vaši informaci uvádíme předpokládaný program:

Pátek: od 17:00 hod kroužek ml. hasičů, následuje ubytování, večeře, příprava na spaní.

Sobota: dopolední příprava na soutěž, příprava oběda, oběd, odpoledne soutěž ve Štípě. Po příjezdu koupání (pokud bude počasí) u zbrojnice, večerní orientační soutěž, večeře, spaní.

Neděle: údržba techniky, příprava na dětský den, úklid a rozchod na oběd.

Co si mají vzít děti s sebou?

spacák, karimatku, pyžamo, toaletní potřeby, ručník, plavky, spodní prádlo. Na soutěž trčko s dlouhým rukávem a dlouhé kalhoty, sportovní obuv. Batohy a lahve HASIČI :-). Náhradní oblečení dle počasí. Pokud někdo potřebuje, tak léky a nahlásit nám to.

Upečená buchta není podmínkou, ale je vítána (případná snídaně v sobotu).

Jídlo a pití bude zajištěno.

Případné dotazy můžete směřovat na náš mail, nebo na tel.: 604 227 231 - Zdeněk Šták

Těšíme se na děti a parádní společný víkend.